Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1292977
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1012
5335
15764
24693

Twoje IP: 18.232.188.89

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Dzień Babci i Dziadka - 03.02.2020

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z  najmilszych dni w roku. Uczniowie Szkoły Podstawowej  w Rzeszotarach również w tym roku świętowała z dziadkami i babciami to wyjątkowe święto. Goszcząc w swoich progach bardzo wielu najukochańszych gości. Dzieci z klas I-III przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione śpiewem, tańcem  i miła atmosferą. Wnuczki i wnukowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich otrzymują wiele ciepła, miłości oraz radości, za które trzeba dziękować.

Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich Dziadków na słodki  poczęstunek. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Podziękowanie za pomoc w organizacji 28 Finału WOŚP

Podziękowanie za pomoc w organizacji 28 Finału WOŚP

GRAMY BO LUBIMY DLA RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA DZIECI

W dniach 9-10 stycznia 2020 r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w Wielkie Granie Dla Ratowania Zdrowia i Życia Dzieci na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W szkole została przeprowadzona akcja sprzedaży hot - dogów i babeczek, a zebrane pieniądze, w kwocie 1220 zł, zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Włączając się w tę akcję charytatywną udowodniliśmy, po raz kolejny, że mamy wielkie serca, które są otwarte na potrzeby innych.

Dziękuję uczniom, rodzicom, nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu tej akcji oraz za bezinteresowną chęć czynienia dobra.

"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas" (Flora Edwards).

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2019

15 grudnia 2019 r. odbył się doroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Zaproszeni goście, dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie z rodzinami spotkali się w sali OSP by wysłuchać Koncertu Pastorałek. Każda klasa zaprezentowała świąteczną piosenkę:

„Jest taki dzień”

„Zostań Jezu mym braciszkiem”,

„Od serca do ucha” i „Skrzypi wóz”,

„Prowadź nas gwiazdeczko mała”,

„Betlejem”,

„Dziecinka mała”,

„Był pastuszek bosy”,

„Gore gwiazda Jezusowi”,

„Nie miały aniołki”

„Mario, czy ty wiesz?”

Akcje charytatywne

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
Jan Paweł II

W listopadzie i grudniu 2019 r. Szkolne Koło Wolontariatu, którego opiekunem jest p. Danuta Paczyńska zorganizowało kilka akcji charytatywnych:

Akcja charytatywna „Ile waży św. Mikołaj?” – zbiórka monet dla Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, która udziela wsparcia swoim wychowankom. Udało się nam zebrać 301,50 zł.

Akcja charytatywna „Uśmiech pod choinkę” – zbiórka słodyczy i zabawek dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy

Szkolny Dzień Wolontariusza – zorganizowanie akcji charytatywnej na rzecz 2 letniego chłopca, Artura Juniora, chorego na Mózgowe Porażenie Dziecięce, któremu potrzebna jest rehabilitacja. Koło Wolontariatu zorganizowało sprzedaż gofrów.
Zebrana kwota 550 zł zostanie w najbliższym czasie przekazana mamie chłopca.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom, nauczycielom, uczniom i rodzicom:

za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy,
za bezinteresowną chęć do czynienia dobra,
za pomoc i życzliwość

- DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy 2019!

Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy!Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej  w Rzeszotarach mają zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy Miłkowice na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 15 grudnia 2019r. o  godz. 16 .00 w  sali OSP  w Rzeszotarach.

  • Proponujemy Państwu różnorodne ozdoby świąteczne wykonane i ozdabiane przez uczniów naszej szkoły:

 

stroiki świąteczne

bombki wykonane różną techniką

dekoracje świąteczne

oraz moc atrakcji…..                                   

ZAPRASZAMY :)