Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1224134
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
989
1596
8859
8859

Twoje IP: 34.232.62.209

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Zabawa Karnawałowa 20 stycznia 2014 r.

Wspaniale bawili się uczniowie naszej szkoły podczas zabawy karnawałowej w stylu indiańskim . W barwnych kostiumach wystąpili przedstawiciele zarówno klas 0 – III jak i klasy starsze IV-VI. Najodważniejsi wzięli udział w licznych konkursach zorganizowanych przez zespół AL FINE. Rada Rodziców ugościła zaś wszystkich przepysznymi słodkościami. Humory dopisywały!

Czytaj więcej...

WOŚP 12 stycznia 2014r.

Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze ze sprzedaży ciasta i piernikowych serduszek przekazano na sprzęt ratujący życie dzieciom oraz seniorom.

Podczas finału dziewczynki: Patrycja Morga, Justyna Doroszyńska, Katarzyna Czubek i Zuzanna Sadowska z klasy I zaprezentowały się w utworach tanecznych „ Kocia samba” i „ Zielona choinka”. Uczennice klasy IV zaśpiewały piosenki: Oliwia Kwiatkowska pt:” Dzień jeden w roku”, Klaudia Orzechowska „ Święta, święta”.

22 Finał WOŚP przeszedł już do przeszłości , ale nasza szczodrość i zaangażowanie stały się zalążkiem budującym chęć niesienia pomocy potrzebujący, nie tylko podczas jednego dnia ale w szarej codzienności. Miejmy nadzieję że kolejny finał WOŚP będzie również owocny jak tegoroczny.

Do zobaczenia za rok SIEMA!

Czytaj więcej...

Zmiana terminu zebrania z rodzicami!

U W A G A ! ZMIANA TERMINU ZEBRANIA Z RODZICAMI Z 22 STYCZNIA NA 29 STYCZNIA 2014:

  • KL. 0-III 16:00,
  • KL. IV-VI 16:00 WARSZTATY DLA RODZICÓW uczniów z klas IV-VI PT: "JAK BYĆ DOBRYM RODZICEM" (sala przyrodnicza I piętro).

PO WARSZTATACH OKOŁO GODZ. 17.00 SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH.

Rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszy list do św. Mikołaja.

Rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszy list do św. Mikołaja.Aby dzieci były szczęśliwe, to....

Rozstrzygnięto konkurs na Najpiękniejszy list do św. Mikołaja.

Na konkurs wpłynęły prace uczniów klas III-VI.

Kryteria:

  1. Uwzględnienie wymogów formalnych listu.
  2. Najciekawsze prośby, życzenia.
  3. Walory estetyczne pracy.

Jury w składzie: Barbara Jankowicz – dyrektor szkoły, Danuta Sakłaska, Justyna Krawczyk wyłoniło zwycięzców:

Czytaj więcej...

Szkolna Wigilia

 
Szkolna Wigilia19 grudnia 2013 uczniowie klas IV-VI, grono pedagogiczne, pracownicy, rodzice oraz zaproszeni goście uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym. Naszą szkolną wigilię rozpoczęliśmy od wysłuchania słów Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa oraz podzielenia się opłatkiem. W czasie spotkania wspólnie kolędowaliśmy, wysłuchaliśmy wierszy o Bozym Narodzeniu oraz zobaczyliśmy Jasełka. Wigilie zakończyliśmy wspólną  kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Dziękujemy rodzicom Naszych uczniów za przygotowanie potraw na stół wigilijny.

Czytaj więcej...

Zabawa w "KINDERPLANECIE"

Zabawa w "KINDERPLANECIE"Dnia 4 grudnia uczniowie klas 0 – III bawili się w sali zabaw „KINDERPLANETA” w Legnicy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, basen z kulkami i lokomotywa, gdzie można było szaleć, brykać i bawić się do woli. Tego dnia humory dopisywały wszystkim uczestnikom zabawy.

Czytaj więcej...

Andrzejkowe spotkanie z baśnią

Andrzejkowe spotkanie z baśniąWieczór andrzejkowych wróżb w klasie IV przybrał formę spotkania baśniowych postaci z książki "Pinokio", które postanowiły uczcić tradycję przepowiadania przyszłości, na przykład: obieranie jabłek i rzucanie skórek za siebie przez lewe ramię. Utworzona w ten sposób litera miała oznaczać początkową literę imienia wybranki (wybrańca) serca.  Uczestnicy  imprezy wróżyli sobie również, przebijając szpilką papierowe serce z napisanymi imionami, o tym, która z dziewcząt pierwsza wyjdzie za mąż, można było się przekonać,  ustawiając buty w szeregu. Nie zabrakło oczywiście wróżenia z wosku.

W rytm skocznej muzyki baśniowe postacie: Pinokio, Lis, Kot, Wróżka, Świerszcz, Papuga, zaczarowane drewno majstra Wisienki dumnie prezentowały swoje stroje i pozowały do wspólnej fotografii.

Czytaj więcej...