Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1440926
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1161
739
1161
41122

Twoje IP: 3.237.94.109

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Wycieczka do Wrocławia

27 września 2012 roku klasy IV - VI wyjechały do Wrocławia. W autokarze wszystkim dopisywały świetne humory, panowała miła atmostera.

Zadowoleni dotarlismy do bram ZOO. Z ciekawością oglądaliśmy wszystkie zwierzęta. ZOO jest duże i ma wiele atrakcji. Najbardziej spodobał się mam trening kotików afrykańskich. Trenerka tych zwierząt dokładnie opowiedziała nam o ich zwyczajach, upodobaniach, sopsobach karmienia. Kotiki lubią się bawić, chętnie współpracują ze swoim opiekunem. Za wykonanie zadania dostają nagrodę, ulubione śledzie. Zwinne kotiki popisywały się przed nami swoimi umiejętnościami. Pokaz nagrodziliśmy gromkimi brawami.

Spacerowaliśmy również po Ogrodzie Japońskim. To niezwykłe miejsce powstało dzięki współpracy specjalistów z polsko - japońskiego zespołu oraz wsparcia ze strony miasta. Wrocław zyskał przez to kolejną atrakcję, którą chętnie odwiedzają turyści z całego świata jak i mieszkańcy Dolnego Śląska. Ogród położony jest w Parku Szczytnickim, tuż obok Hali Stulecia i Pergoli. Placówka jest otwarta od 1 kwietnia do 31 październia w godz. 9:00 - 19:00.
Przyjemny dla oka był widok fontann tańczących w rytm muzyki, co dało niesamowity efekt artystyczny. To największa fontanna w Polsce i jedna z największych w Europie. Wzbudza zainteresowanie turystów z kraju i z zagranicy. Jej uroczyste otwarcie miało miejsce 4 czerwca 2009 roku. Zajmuje powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieczszono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych.

Pełni wspomnień i przeogromnych wrażeń wracaliśmy do domów. Dziękujemy naszym nauczycielkom za mile spędzony czas w urokliwych miejscach Wrocławia.

Marta Stefaniak z klasy VI