Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1216645
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1370
3693
1370
1370

Twoje IP: 18.206.187.81

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Nagrody i wyróżnienia w konkursach w I i II semestrze roku szkolnego 2009/ 2010

 

KONKURS

ORGANIZATOR

DATA

OPIEKUN

UCZESTNICY

LAUREACI

1.

Czy znasz formy ochrony przyrody?

 

Ekobiblioteka

 

 

 

 

 

XI.2009r.

E. Budasz

M. Szczepaniak, G. Kielar, K. Bąk – e. szkolny

K. Chojnacka, J. Górzyńska – e. międzyszkolny

 

2.

Alfik – konkurs matematyczny

Jersz

 

 

 

 

 

XI.2009r.

K. Hojniak

K. Chomoncik, F. Pogodziński, R. Jakubowska, A. Glińska, M. Szczepaniak, U. Machowska, B. Gulewicz, K. Szewczyk, D. Szymański, A. Karasek, M. Ziębiec, M. Zagórski, I. Wernik, K. Bąk, J. Górzyńska, A. Zwolak, M. Smoleń

 

3.

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy

 

GOKiS

XII.2009r.

D. Paczyńska

B. Kwiatkowska

Udział wzięło 12 dzieci z klas IV – VI

 

4.

Powiatowe Biegi Przełajowe Krotoszyce

Gimnazjum Krotoszyce

IX.2009r.

J. Krawczyk-Bil

D. Paczyńska

 

K. Kwiatkowski – II m-ce

N. Sakaluk – III m-ce

5.

Alfik – konkurs polonistyczny

Jersz

XII.2009r.

D. Sakłaska

Udział wzięło 17 uczniów z klas IV – VI

 

6.

Św. Franciszek z Asyżu i jego zakon – 800 lat istnienia – plastyczny konkurs międzynarodowy

Kościół p.w. Świętej Trójcy w Gdańsku

IX 2009

D. Paczyńska

J. Staszewski

 

7.

„Chrońmy przyrodę ojczystą” – konkurs plastyczny

TPD w Legnicy

X. 2009

D. Paczyńska

B. Redyk

B. Redyk – III m-ce

8.

Kangur i Kangurek matematyczny 2010

 

 

 

Towarzystwo matematyczne Limes

III. 2010

K. Hojniak

A. Korba; M. Szczepaniak; G. Kielar;

F. Pogodziński; K. Szewczyk; B. Gulewicz;

M. Mężyński; J. Staszewski; A. Glińska;

A. Karasek; I. Różańska

 

9.

„Uczę się bezpiecznie żyć”

WORD w Legnicy

III. 2010

J. Krawczyk-Bil

 

B. Gulewicz – XXII m-ce

K. Chomoncik – XXII m-ce

N. Sakaluk – XXII m-ce

10.

Konkurs czytelniczy „Wszystko może się zdarzyć…”

Legnicka Biblioteka Publiczna

IV. 2010

V. Deptuch

A. Sawicki; R. Sakaluk – udział w finale

 

11.

III Międzyszkolny Teatralny Konkurs Biblijny „Śladami św. Pawła”

Wydział Kateczetyczny Legnickiej Kurii Biskupiej

IV. 2010

D. Paczyńska

U. Machowska; I. Wernik; P. Grybel;

P. Stankiewicz; P. Wernik

 

12.

Wiosenne Biegi Przełajowe

 

 

 

SP w Bieniowicach

V. 2010

J. Krawczyk-Bil

 

D. Kukliński – II m-ce

U. Machowska III m-ce

P. Grybel VI m-ce

N. Sakaluk III m-ce

13.

„Moja mała ojczyzna” VIII Konkurs Plastyczny i Fotograficzny

 

 

TPD w Legnicy

V. 2010

D. Paczyńska

D. Sakłaska

A. Zwolak; J. Staszewski; B. Redyk;

K. Bąk

J. Staszewski – III m-ce w konkursie fotograficznym

B. Redyk – wyróżnienie

K. Bąk - wyróżnienie

14.

Przedstawienie „Witaj wiosno”

 

Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Ciechocinku

III. 2010

 

B. Redyk – aktywny udział

 

15.

IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji”

Ad Gentes

2009/ 2010

D. Paczyńska

B. Redyk; M. Smoleń; J. Staszewski;

I. Wernik

B. Redyk I m-ce w kategorii plastycznej 1-3

16.

Konkurs fotograficzny

„Zwiastuny wiosny”

SP Rzeszotary

III. 2010

E. Budasz

K. Szewczyk; A. Korba

 

17.

Konkurs ekologiczno-przyrodniczy

 

 

 

 

 

SP Rzeszotary

V. 2010

E. Budasz

 

J. Górzyńska; K. Bąk;

K. Stefaniak – I m-ce

P. Choniawko; R. Jakubowska;

M. Zagórski II m-ce

M. Szczepaniak; A. Karasek;

A. Korba III m-ce

18.

Gminny Konkurs Ortograficzny

 

 

 

 

SP Rzeszotary

IV.2010

D. Sakłaska

trzyosobowe drużyny kl. IV-VI

SP w Rzeszotarach i Miłkowicach

K. Kwiatkowski; J. Górzyńska;

K. Stefaniak – II m-ce

M. Szczepaniak – II m-ce

19.

Najpiękniejsza Kartka Świąteczna

 

 

SP Rzeszotary

 

 

 

 

III. 2010

D. Sakłaska

Uczniowie klas 0 - VI

M. Zagórski; I. Wernik I m-ce

K. Stefaniak; K. Bąk;

O. Kwiatkowska - wyróżnienia

20.

Szkolny Konkurs

„Super Rachmistrz”

 

 

 

SP Rzeszotary

V. 2010

K. Hojniak

R. Jakubowska; M. Makarowski; P. Stankiewicz;

M. Szczepaniak; A. Korba; N. Sakaluk;

B. Gulewicz; A. Karasek; K. Chomoncik;

I. Różańska; M. Mężyński

„Super Rachmistrz” kl. IV –

M. Szczepaniak

„Super Rachmistrz” kl. V i VI –

M. Makarowski

21.

Konkurs z języka niemieckiego „Das Krokodil”

 

 

NKJO we Wrocławiu

IV. 2010

A. Ślusarek

B. Gulewicz; K. Szewczyk; M. Szczepaniak;

A. Korba; F. Pogodziński; U. Machowska;

N. Kicińska; I. Wernik; P. Stankiewicz;

P. Choniawko; K. Kwiatkowski; J. Górzyńska;

K. Stefaniak

 

22.

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch mal anders”

 

SP Rzeszotary

VI. 2010

A. Ślusarek

uczniowie klas IV - VI

uczniowie klasy IV

23.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „I ty możesz zostać baśniopisarzem

 

 

D. Sakłaska

K. Stefaniak; J. Górzyńska

K. Stefaniak i J. Górzyńska - wyróżnienie