Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1216536
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1261
3693
1261
1261

Twoje IP: 18.206.187.81

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Nagrody i wyróżnienia w konkursach w roku szkolnym 2011/ 2012


 

KONKURS

ORGANIZATOR

DATA

OPIEKUN

UCZESTNICY

LAUREACI

1.

Rejonowy Konkurs Poetycki

BP w Legnicy

X. 2011

D. Sakłaska

I. Różańska, A. Korba

I m-ce – I. Różańska

2.

Zdolny Ślązaczek

 

 

KO Wrocław

XI. 2011

D. Sakłaska

M. Szczepaniak, N. Sakaluk;

B. Gulewicz; A. Karasek; K. Szewczyk; I. Różańska; F. Pogodziński;

K. Chomoncik

udział

3.

Szkolny Konkurs „List do św. Mikołaja”

 

SP Rzeszotary

XII. 2011

D. Sakłaska

Kl. IV – 6 uczniów

Kl. V – 4 uczniów

Kl. VI – 4 uczniów

M. Szczepaniak – I m-ce

A. Papiewski; K. Małolepsza – II m-ce

E. Dziedzic; D. Peoglu – III m-ce

4.

Alfik Humanistyczny

 

 

Oborniki Śląskie

XII. 2011

D. Sakłaska

Kl. IV – 5 uczniów

Kl. V – 2 uczniów

Kl. VI – 6 uczniów

R. Sakaluk – najlepszy wynik w szkole

5.

Szkolny Konkurs na Kartkę Świąteczną

Bożonarodzeniową

Wielkanocną

SP Rzeszotary

XII. 2011

IV. 2012

D. Sakłaska

uczniowie klas 0 - VI

B. Ziembiec, P. Blondek, D. Gruczoł,

E. Małek, M. Ziembiec, A. Glińska,

M. Szczepaniak, E. Dziedzic, D. Woźniak,

P. Blondek

6.

Ogólnopolski Konkurs na Baśń „I ty możesz zostać bajkopisarzem”

 

Radom

II. 2012

D. Sakłaska

A. Karasek, K. Małolepsza

udział

7.

Ogólnopolski Konkurs Poetycki

 

Warszawa

III. 2012

D. Sakłaska

I. Różańska, G. Kielar

udział

8.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Polak, to brzmi dumnie”

Warszawa

III. 2012

D. Sakłaska

R. Sakaluk, M. Szczepaniak, I. Różańska

udział

9.

Gminny Konkurs Ortograficzny edycja XIII

SP Rzeszotary

V. 2012

D. Sakłaska

uczniowie klas IV – VI, drużyny trzyosobowe

I m-ce: drużyna kl. VI:

M. Szczepaniak, I. Różańska, B. Gulewicz

II m-ce indywidualnie:

M. Szczepaniak

III m-ce: drużyna kl. IV:

D. Peoglu, G. Gulewicz, J. Mężyński

10.

Turniej Piłki Nożnej „Moje Małe Euro”

SP Rzeszotary

V. 2012

JH. Krawczyk-Bil

SP Miłkowice, SP Kunice,
SP Rosochata, SP Bieniowice,
SP Rzeszotary

 

SP Rzeszotary

11.

Diecezjalny Konkurs
cz. II teoretyczny „Błogosławiony Jan Paweł II przyjaciel i wychowawca”

Ks. Bp M. Mendyk

IV. 2012

J. Żerko

A. Sawicki

udział

12.

Konkurs Plastyczny „Błogosławiony Jan Paweł II przyjaciel i wychowawca”

Ks. Bp M. Mendyk

VI. 2012

J. Żerko

K. Szewczyk, J. Staszewski,
M. Ziembiec

udział

13.

Konkurs Języka Niemieckiego „Das Krokodil”

 

NKJO Wrocław

V.2012

A. Ślusarek

D. Peoglu, K. Blondek, R. Sakaluk,
K. Małolepsza, B. Gulewicz, I. Różańska, A. Korba, F. Pogodziński

udział

14.

Międzygminny Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spaß”

SP Rzeszotary

V. 2012

A. Ślusarek

uczniowie klas IV – VI, drużyny trzyosobowe SP Rzeszotary, SP Kunice, SP Bieniowice

I m-ce :drużyna SP Rzeszotary:

B. Gulewicz, R. Sakaluk, D. Peoglu

KL. IV, II m-ce: D. Peoglu

KL. V, II m-ce: R. Sakaluk

KL. VI, I m-ce: B. Gulewicz,

               II m-ce: A Korba

15.

Szkolny Konkurs na najlepsze przebranie
św. Mikołaja i Śnieżynki

 

 

SP Rzeszotary

XII

A. Ślusarek

uczniowie klas IV - VI

I m-ce: A. Karasek

II m-ce: A. Glińska

III m-ce: A. Korba

16.

Konkurs recytatorski „Błogosławiony Jan Paweł II”

 

 

SP nr 1 Wydział Katechetyczny

X.2011

D. Paczyńska

I. Różańska; K. Małolepsza

 

17.

Diecezjalny Konkurs Błogosławiony Jan Paweł II Przyjaciel i Wychowawca (eliminacje szkolne)

Caritas Diecezji Legnickiej

I.2012

D. Paczyńska

K. Małolepsza; E. Dziedzic; A. Sawicki; G. Glińska; O. Ważna; G. Kielar; A. Karasek;
M. Szczepaniak; O. Glińska; A. Korba

A. Sawicki; A. Karasek – I m-ce

M. Szczepaniak – II m-ce

G. Kilar – III m-ce

18.

Alfik Matematyczny

JERSZ

XI.2011

K. Hojniak

Kl. IV - VI

I. Różańska – I m-ce

A. Korba – II m-ce

J. Mężyński – III m-ce

 

19.

Przegląd kolęd

TPD Legnica

I.2012

A. Jasińska

Kl. 0 Sz. Woźniak; Z. Sadowska; E. Kwaśna; P. Siczek; O. Papadouplu; K. Konwant

 

wszyscy uczniowie otrzymali specjalne wyróżnienia

20.

Dzień Bezpiecznego Internetu

SP Rzeszptary

II.2012

K. Hojniak

J. Staszewski; M. Ziembiec; M. Morga; E. Dziedzic; O. Ważna

 

 

21.

Maluchy lubią wiersze

SP Rzeszotary

III.2012

O. Wiewiórka

B. Ziembiec; K. Frankiewicz;
J. Górzyńska; O. Siczek; B. Redyk

B. Redyk – I m-ce

J. Górzyńska – II m-ce

O. Kwiatkowska – III m-ce

 

22.

Biegi Przełajowe

SP Bieniowice LZS Legnica

 

B. Kwiatkowska

V. Deptuch

A. Malec; A. Gwoździłło; A. Malec;
K. Żółkiwska; Sz. Golicz; B. Zawicki;
D. Gruczoł

 

Sz. Golicz I m-ce

A. Malec II m-ce

23.

Konkurs Matematyczny klas II - III

SP Rzeszotary

VI.2012

O. Wiewiórka

B. Redyk; B. Ziembiec; K. Gasztecki;
P. Czubek; P. Zoń; A. Zoń; P. Blondek; M. Wernik; D. Woźniak;
K. Kwiatkowska

K. Gastecki I m-ce

P. Blondek I m-ce

K. Żółkiewska II m-ce

A. Malec II m-ce

M. Wernik II m-ce

24.

Powiatowy Konkurs Dzieci Niepełnosprawnych

 

Starostwo Powiatowe

 

 

M. Pundyk

M. Pundyk I m-ce

25.

Festiwal Zespołów Kameralnych w Legnicy

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

 

V. 2012

B. Kwiatkowska

A. Jasińska

E. Kwaśna; Sz. Woźniak; K. Konwant; P. Siczek; M. Malec