Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1216583
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1308
3693
1308
1308

Twoje IP: 18.206.187.81

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Nagrody i wyróżnienia w konkursach w roku szkolnym 2012/ 2013

 

KONKURS

ORGANIZATOR

DATA

OPIEKUN

UCZESTNICY

LAUREACI

1

KRUSNAL

BEZPIECZNIAK

KRUS LEGNICA

05.

IX.

2012

B.JANKOWICZ

B.REDYK

R.SAKALUK

G.GULEWICZ

-

2

KONKURS RECYTATORSKI O JANIE PAWLE II

OPIEKUN KOŁA BIBLIJNO-MISYJNEGO

16.

XI.

2012

J.ŻERKO

-

I MIEJSCE - DAFNE PEOGLU

I MIEJSCE – EWELINA MAŁEK

II MIEJSCE - PATRYK CZUBEK

3

KONKURS PLASTYCZNY „Bezpieczna droga do szkoły”

NAUCZYCIEL PLASTYKI

10.X.

2012

KWIATKOWSKA

Uczniowie kl.

I – VI

I MIEJSCE – BARTEK REDYK IV KL.

I MIEJSCE – OLIWIA SICZEK IIKL.

II MIEJSCE – ŁUKASZ PROCZKOWSKI III KL.

III MIEJSCE – OLIWIA KWIATKOWSKA III KL.

 

 

4

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY

TPD LEGNICA

07.

XII.

2012

D. PACZYŃSKA

1.OLIWIA SICZEK

2.PIOTR BLONDEK

3.KAROLINA MAŁOLEPSZA

4.GABRIELA GLIŃSKA

-

5

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

TPD LEGNICA

07.

IIX.

2012

D.PACZYŃSKA

PIOTR PACZYŃSKI

III MIEJSCE – PIOTR PACZYŃSKI

6

KONKURS LITERACKI „NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO MIKOŁAJA”

SP RZESZOTARY

-

D.SAKŁASKA

KL. IV-VI

I MIEJSCE – B.REDYK KL.IV

II MIEJSCE – E. MAŁEK KL.V

II MIEJSCE – K.GASZTECKI KL. IV

II MIEJSCE – J.PRZYSTAJ KL.V

III MIEJSCE – K.MAŁOLEPSZA KL.VI

III MIEJSCE – PAULINA ZOŃ KL.IV

III MIEJSCE – G.GULEWICZ KL.V

7

KONKURS SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO „PORTRET MARII KONOPNICKIEJ”

SP RZESZOTARY

20. IIX. 2012

J.KRAWCZYK

KL. III - VI

I MIEJSCE – BARTEK REDYK

II MIEJSCE – DAFNE PEOGLU

 

8

KONKURS RECYTATORSKI „MALUCHY LUBIĄ WIERSZE”

 

25.III. 2013

OLGA WIEWIÓRKA -

1.JULIA GÓRZYŚKA

2.PATRYCJA SICZEK

3.KACPER KORBA

4.DARIA WOŹNIAK

5.ALEKSANDRA MALEC

6.ALEKSANDRA ŁUKOWSKA

7.OLIWIA SICZEK

8.OLIWIA PAPADOPOULU

I MIEJSCE – EMILIA KWAŚNA

II MIEJSCE – OLIWIA KWIATKOWSKA

III MIEJSCE – KAROLINA KONWANT

9

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

SP RZESZOTARY

27.III. 2013

 

Uczniowie kl. 0-III

WYRÓŻNIENIE - JUSTYNA DOROSZYŃSKA KL. 0

WYRÓŻNIENIE - MIŁOSZ PUNDYK KL. I

III MIEJSCE – DARIA SAWICKA KL. I

II MIEJSCE – DANIEL GRUCZOŁ KL. II

III MIEJSCE – OLIWIA SICZEK KL. II

I MIEJSCE – OLA MALEC KL.III

I MIEJSCE – DARIA WOŹNIAK KL. III

WYRÓŻNIENIE – OLIWIA KWIATKOWSKA KL.III

II MIEJSCE – PIOTR BLONDEK KL.III

WYRÓŻNIENIE – KAROLINA MAŁOLEPSZA

 

 

10

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA NIEDZIELA Z RODZINĄ”

SRŚN

06.I. 2013

-

BARTŁOMIEJ REDYK

II MIEJSCE – BARTŁOMIEJ REDYK

11

V GMINNY KONKURS WIELKANOCNY

GOKIS MIŁKOWICE

24.III.2013

-

PATRYCJA SICZEK

I MIEJSCE – PATRYCJA SICZEK

12

TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ „ZWIERZĘTA ŚWIATA”

SP RZESZOTARY

B.JANKOWICZ

J.KRAWCZYK

16.IV.2013

-

1.DRUŻYNY „DZIKIE KOTY”

2. DRUŻYNY KAMELEONÓW”

I MIEJSCE – „DZIKIE KOTY”

III MIEJSCE – „KAMELEONY”

13

REJONOWY KONKURS RECYTATORSKI „MALUCHY LUBIĄ WIERSZE”

MCK LEGNICA

17-19.IV.2013

-

OLIWIA KWIATKOWSKA

 

WYRÓŻNIENIE – OLIWIA KWIATKOWSKA

14

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „PRZYRODA WOKÓŁ NAS”

MCK LEGNICA

04.VI.2013

-

1.ZUZANNA SADOWSKA

2.JUSTYNA DOROSZYŃSKA

3.KATARZYNA CZUBEK

4.JULIA KUCIEWICZ

WYRÓŻNIENIA

1.ZUZANNA SADOWSKA

2.JUSTYNA DOROSZYŃSKA

3.KATARZYNA CZUBEK

4.JULIA KUCIEWICZ

15

XIII GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

SP RZESZOTARY

GOKIS MIŁKOWICE

24.IV.2013

 

DRUŻYNA KLASY VI

III MIEJSCE – DRUŻYNA KL. VI

16

PLENER PLASTYCZNY „ZAMEK PIASTOWSKI ŚWIADKIEM HISTORII”

 

TPD LEGNICA

18.VI.2013

 

JAKUB MĘŻYŃSKI

 

BARTŁOMIEJ REDYK  

WYRÓZNIENIE –BARTŁOMIEJ REDYK

17

KONKURS PLASTYCZNY I FOTOGRAFICZNY „MOJA MAŁA OJCZYZNA”

TPD LEGNICA

VI 2013

D.PACZYŃSKA

PIOTR PACZYŃSKI

KAMIL FRANKIEWICZ

WYRÓŻNIENIE -KAMIL FRANKIEWICZ

18

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA RODZINA I JA”

TPD

SP KRZYWA

VI 2013

D.PACZYŃSKA

JULIA ŻÓŁKIEWSKA

JULIA KUCIEWICZ

NATASZA BURNOS

WYRÓŻNIENIE – JULIA ŻÓŁKIEWSKA

19

KONKURS PLASTYCZNY „BOCIAN-PTAK I JEGO NIEZWYKŁY ŚWIAT”

TPD

SP NIEDŹWIEDŹICE

VI 2013

D.PACZYŃSKA

MIKOŁAJ RZEŹWICKI

WYRÓŻNIENIE – MIKOŁAJ RZEŹWICKI

20

KONKURS PLASTYCZNY „WIARA W ŻYCIE CZŁOWIEKA”

KATOLICKIE LICEUM ŚW FRANCISZKA W LEGNICY

I 2013

D.PACZYŃSKA

OLIWIA KWIATKOWSKA

OLIWIA SICZEK

 

21

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA BAŚŃ

RADOM

III 2013

D.SAKŁASKA

KAMIL FRANKIEWICZ

WYRÓŻNIENIE – KAMIL FRANKIEWICZ

22

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

SP RZESZOTARY

IV 2013

D.SAKŁASKA

KL.IV B.REDYK, K.GASZTECKI

KL.V G.GULEWICZ, D.PEOGLU, J.MĘŻYŃSKI

KL.VI

E.KOSTRUBIEC, K.MAŁOLEPSZA, R.SAKALUK

MISTRZ ORTOGRAFI KL.V –VI

 DAFNE PEOGLU

KL.VI- III MIEJSCE

23

KONKURS NA MAKIETĘ „BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE”

KRUS LEGNICA

V 2013

NAUCZYCIELE NAUCZANIA ZINTEGROWANEGO

UCZNIOWIE KL. 0-III

UCZNIOWIE KL. I

UCZNIOWIE KL. II

24

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KL. II-III

SP RZESZOTARY

V 2013

VIOLETTA DEPTUCH

UCZNIOWIE KL.II - III

MISTRZ ORTOGRAFII KL.II B.ZAWICKI

KL.III A.MALEC

I MIEJSCE: O.KWIATKOWSKA

P.BLONDEK,

A.MALEC

25

KONKURS PLASTYCZNY „PRZYRODA WOKÓŁ NAS-CZYSTA WODA”

MDK LEGNICA

V 2013

A.JASIŃSKA

 

NAGRODY: J.DOROSZYŃSKA

WYRÓZNIENIE:

M.RZEŹWICKI, Z.SADOWSKA, K.CZUBEK, J.KUCIEWICZ