Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1440962
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1197
739
1197
41158

Twoje IP: 3.237.94.109

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

II Noc w szkole

II Noc w szkole11. grudnia uczniowie klas IV-VI bawili się z Mikołajem podczas 2.Nocy w Szkole. Zaplanowano wiele atrakcji : wspólne przygotowanie kolacji, odwiedziny Mikołaja, warsztaty ozdób bożonarodzeniowych, karaoke, kalambury, podchody, gry stolikowe, oglądanie filmu „Mały Książę”.

O północy uczniowie klasy VI przedstawili spektakl na motywach „Opowieści wigilijnej”. W przedstawieniu udział wzięli: Arkadiusz Gwoździłło, Jakub Chojnacki, Milena Wernik, Oliwia Kwiatkowska, Daria Woźniak, Nikola Kwek, Łukasz Proczkowski, Kacper Czubek, Kamil Pitner, Klaudia Orzechowska, Kamila Żółkiewska, Kacper Wernik, Piotr Blondek. Uczniowie opracowali scenariusz, zaprojektowali i wykonali scenografię, przygotowali kostiumy i rekwizyty, dobrali tło muzyczne. Spektakl urozmaicono piosenkami. Młodych aktorów nagrodzono gromkimi brawami.

Główną atrakcją Nocy w szkole były podchody połączone z grami terenowymi. Uczniowie zostali podzieleni na cztery zespoły, które rywalizowały ze sobą, rozwiązując zadania i wykonując proste ćwiczenia ruchowe. Nie było to takie proste, wokół ciemno! Na szczęście wszyscy mieli ze sobą latarki. W kopertach rozmieszczonych w różnych miejscach na boisku szkolnym znajdowały się zadania. W grze każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. „Nocnym rozmowom” nie było końca. Niepostrzeżenie wybiła godzina siódma rano. Niewiele osób zaznało głębokiego snu tej nocy, raczej była to krótka drzemka. Rano rodzice odebrali ze szkoły dzieci zmęczone, ale pełne wrażeń i niezapomnianych chwil spędzonych z rówieśnikami i wychowawczyniami klas IV-VI.

Zapraszamy do galerii.