Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1441069
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1304
739
1304
41265

Twoje IP: 3.237.94.109

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

W Dzień Świętego Patryka wszyscy są Irlandczykami - 17 marca 2017

W Dzień Świętego Patryka wszyscy są Irlandczykami"W Dzień Świętego Patryka wszyscy są Irlandczykami" – tak mawiają rdzenni mieszkańcy Szmaragdowej Wyspy. W naszej szkole również zazieleniło się z tej okazji. Wielu uczniów przybyło do szkoły ubranych na zielono, a ten kolor, jak wiadomo, jest ukochany przez Irlandczyków.

Każda klasa przygotowała kącik Świętego Patryka a w nim różne zielone smakołyki.

Przedstawiciele klas zgodnie z tradycją rozpoczęli poszukiwanie skarbu ukrytego w naszej szkole. Nie było to takie proste, ponieważ uczniowie mieli do rozwiązania cztery zadania związane z Dniem Świętego Patryka. Najlepiej z rozwiązaniem zadań poradziła sobie drużyna, w której byli Szymon Jaśkiewicz, Szymon Woźniak, Dominik Gruczoł oraz Tymon Różański i to oni jako pierwsi ruszyli na poszukiwanie skarbu. Gdy już skarb został odnaleziony zwycięska drużyna podzieliła się nim z pozostałymi uczniami. 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zazieleni się w naszej szkole

 "Niech droga przybywa wami na spotkanie
Niechaj wiatr wieje zawsze w wasze plecy
Niech słońce ciepło oświeca waszą twarz
Deszcz upada miękko na wasze pola
I do następnego spotkania Niech Bóg trzyma Was w swej garści."