Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

0974233
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
75
676
5986
19590

Twoje IP: 18.232.51.247

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 odświętnie ubrani uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami zgromadzili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. Po Mszy Świętej wszyscy udali się do świetlicy wiejskiej OSP, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Pani dyrektor Barbara Jankowicz przywitała  zaproszonych gości,  rodziców oraz  gorąco uczniów wracających po wakacyjnej przerwie, szczególnie ciepło zwracając się do pierwszoklasistów, dla których był to jeden z najważniejszych dni w życiu.  W tym dniu odbyło się również uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Dzieci zostały obdarowane słodkimi prezentami.

Podczas uroczystości Pani Danuta Sakłaska odebrała z rąk Pana Wójta list gratulacyjny z okazji 40-lecia pracy zawodowej.   Natomiast Pani Danuta Paczyńska otrzymała gratulacje z okazji  otrzymania tytułu nauczyciela dyplomowanego.

Każda klasa spotkała się również ze swoim wychowawcą, by zapoznać się z planem zajęć oraz przypomnieć zasady bezpieczeństwa w szkole oraz w drodze do i ze szkoły.