Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1441083
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1318
739
1318
41279

Twoje IP: 3.237.94.109

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

100 – lecie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Poczet Sztandarowy naszej szkoły (w składzie Karolina Konwant, Emilia Kwaśna i Szymon Jaśkiewicz) oraz p. Dyrektor Barbara Jankowicz i Przewodnicząca Szkolnego Koła TPD, p. Danuta Paczyńska, uczestniczyli w Jubileuszowym Koncercie "100 lat z dziećmi i dla dzieci", zorganizowanym z okazji 100 lat Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Polsce oraz 75 lat na Dolnym Śląsku.

W czasie uroczystości zostały wręczone medale i odznaczenia osobą związanym z działalnością na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Jest nam niezmiennie miło iż wśród wyróżnionych osób znalazł się również  nauczyciel naszej szkoły. P. Danuta Paczyńska – przewodnicząca szkolnego Koła TPD, otrzymała odznakę „Przyjaciel dziecka” TPD za wkład pracy społecznej w dziedzinie wychowania i opieki nad dzieckiem z okazji jubileuszu 100 – lecia TPD.

Więcej zdjęć na stronach:
https://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/16-fakty-legnica/30050-tpd-ma-juz-100-lat-koncert-jubileuszowy-w-legnicy-foto
https://foto.lca.pl/foto,1573848570,Legnica_wi_towa_a_100_lecie_Towarzystwa_Przyjaci_Dzieci.html