Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1668383
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
490
2072
13914
56276

Twoje IP: 3.236.156.34

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Ogólna klauzula informacyjna

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

(w przypadku założenia konta w systemach przeznaczonych do zdalnego nauczania)

Ze względu na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) informujemy, o następujących zasadach, na jakich przetwarzamy dane:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rzeszotarach 768871220 e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Wyznaczono Inspektora Ochrony Danych w Placówce , którą jest spółka Leśny & Wspólnicy Sp. z o. o., w której jako osobę kontaktową wyznaczono Pana Oskara Manowieckiego , z Inspektorem można się skontaktować e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane będą, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa, realizacji umowy, bądź udzielonej zgody.
 4. W związku z przetwarzaniem danych w celu wypełniania obowiązków wynikających
  z przepisów prawa i realizacji obowiązku zdalnego nauczania wynikającego z sytuacji nadzwyczajnej odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
  1. inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Microsoft aplikacja Teams przetwarzają dane osobowe, dla których Administratorem jest Szkoła.
 5. Administrator przetwarza następujące kategorie Twoich danych osobowych (dane zwykła) : imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego, adres e-mail, nr IP komputera.
 6. Dane po zrealizowaniu celu, dla którego zostały zebrane, będą przetwarzane do celów archiwalnych i przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania przepisów dotyczących archiwizowania danych przez Administratora.
 7. W zakresie swoich danych osobowych ma Pani/Pan prawo żądania: dostępu do danych, sprostowania danych, a także prawo żądania wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych jeśli jest możliwe i na zasadach wynikających z RODO.
 8. Każda osoba ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeśli uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych odbywa się niezgodnie z przepisami.

        Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie,

  1. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne, w celu realizacji zdalnego nauczania .
  2. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji dotyczących Pani/Pana danych osobowych, w tym profilowaniu,