Dziennik Elektroniczny

Dziennik Elektroniczny

Strefa ósmoklasisty

1216693
Dzisiaj:
Wczoraj:
Ten tydzień:
Ten miesiąc:
1418
3693
1418
1418

Twoje IP: 18.206.187.81

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

fundacja POLSKA MIEDŹ

Archiwalna strona Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach

Raport z ewaluacji całościowej

Zabawa w „KINDERPLANECIE”

4 grudnia 2013r. przedszkolaki wraz ze starszymi kolegami odwiedziły  salę zabaw „KINDERPLANETA” w Legnicy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, basen z kulkami i lokomotywa, gdzie można było szaleć, brykać i bawić się do woli. Tego dnia humory dopisywały wszystkim uczestnikom zabawy.

Ogólnopolska Akcja "Śniadanie daje moc"

Ogólnopolska Akcja "Śniadanie daje moc"W dniu 8.11.2013r. w Oddziale Przedszkolnym obchodzono Dzień Zdrowego Śniadania w ramach ogólnopolskiej  akcji edukacyjnej  "Śniadanie Daje Moc".

Celem jej było zorganizowanie wspólnego śniadania po to, by zwiększyć świadomość na temat zdrowego odżywiania i pokazać jak ono jest  ważne w diecie dziecka.

Tego dnia przedszkolaki  pod opieką mam wykonały kolorowe i zdrowe kanapki.

Czytaj więcej...

Konkurs Plastyczny „Przyroda wokół nas – czysta woda”

Konkurs Plastyczny „Przyroda wokół nas – czysta woda”Laureaci Konkursu Plastycznego

Uczniowie kl.0:

* Justyna Doroszyńska

* Julia Kuciewicz

* Katarzyna Czubek

* Zuzanna Sadowska

* Mikołaj Rzeźwicki

zostali wyróżnieni w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Przyroda wokół nas – czysta woda”. Wręczenie nagród książkowych i dyplomów odbyło się dnia  4 czerwca 2013r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

„Dary Jesieni” – impreza integracyjna

2 października 2013r. wszyscy uczniowie naszej szkoły bawili się na imprezie integracyjnej „Dary Jesieni”.  Przedszkolaki przebrane za marcheweczki prezentowały piosenki, wierszyki, brały udział w zabawach ruchowych, konkursach. Dzieci przygotowały także piękną i pomysłową kompozycję z dyni, marchewek, jabłek i kwiatów oraz plakaty o tematyce jesiennej.

 

Kubusiowi Przyjaciele Natury

Kolejne zajęcia w ramach realizacji programu Kubusiowi Przyjaciele Natury odbyły się w Oddziale Przedszkolnym w dniu 3 czerwca 2013r. Dzieci podczas zajęć oglądały zdjęcia różnych zakątków Polski, podziwiając różnorodność krajobrazów i ich piękno; namalowały plakaty, które pokazały, że przedszkolaki kochają przyrodę i dbają o nią, bawiły się przy piosence "Dzieci i śmieci", segregowały śmieci do odpowiednich pojemników, poznały wygląd zwierząt będących pod ochroną, dowiedziały się, że należy oszczędzać wodę. Realizując poszczególne zadania dzieci gromadziły różne rzeczy w SKRZYNI SKARBÓW. Dzieci podjęły też zobowiązanie "Jestem Kubusiowym Przyjacielem Natury. Dbam o naszą Planetę." Pod zobowiązaniem jako podpis odbiły swoje dłonie w kolorach: zielonym i pomarańczowym.